Strona internetowa i zawarte na niej oferty kierowane są wyłacznie do użytkowników UE.

Wyjątkowa oferta

 

Reico to niepowtarzalna mieszanka alg, która wprowadza organizm w równowagę mineralną.

Kolejnym atutem jest nasz unikalny proces produkcyjny, w którym wysokiej jakości zioła są delikatnie mikronizowane, dzięki czemu wszystkie składniki są w pełni zachowane.

Nasza paleta produktów

jest dostosowana do potrzeb gleby, roślin, zwierząt i ludzi. Dzięki naszym produktom chcemy aktywnie przyczynić się do przywrócenia i trwałej poprawy równowagi w naturalnym cyklu. Na przykład: oferujemy szeroki wybór bogatych, cennych i odpowiednich dla gatunku pokarmów dla zwierząt.

Sprzedaż bezpośrednia

w Reico jesteśmy przekonani, że doradztwo osobiste i optymalna obsługa w domu klienta zapewniają serwis na najwyższym poziomie.

Dlatego Reico & Partner Vertriebs GmbH wybrało sprzedaż bezpośrednią.

Firma

Reico & Partner Vertriebs GmbH to rodzinna firma z Allgäu w Niemczech, która specjalizuje się w sprzedaży bezpośredniej: naturalnej, wysokowartościowej karmy dla zwierząt oraz suplementów diety dla ludzi i zwierząt.

Firma Założona w 1992 roku przez specjalistę od naturoterapii zwierząt, Konrada Reibera, bazuje na ponad 40-letnim doświadczeniu w dystrybucji karmy dla zwierząt oraz ponad 40-letnim doświadczeniu w tworzeniu suplementów diety. Dzisiaj, wraz z córkami Manuelą Kunz i Petrą Reiber, przygotowuje następne pokolenie do przejęcia odpowiedzialności w firmie.

Celem Reico & Partner Vertriebs GmbH jest zapewnienie optymalnej równowagi mineralnej dla gleby, roślin, zwierząt i ludzi przy pomocy wysokowartościowych produktów Reico, a tym samym stworzenie możliwie najlepszych warunków życia.